12 Ocak 2013 Cumartesi

Canlı Futbol (maç) İzleme Siteleri

İzlemek istediğimiz özellikle Avrupa da mücadele eden Türk Takımlarımızın maçlarını Şifreli yayınlar veya diğer kanalların yayınlamaması sebebiyle izleyemiyoruz,Bu nedenle hepimiz internetten izlemeye çalısıyoruz bu yüzden  online(canlı) futbol maçı izleyebileceğiniz siteleri sizlerle paylaşmak istiyorum,tabi sadece futbol yayınlamıyor bu siteler , diğer spor müsabakalarınıda izleyebilirsiniz , tenis , basketbol , beyzbol , amerikan futbolu gibi sporları kapsayan geniş çaplı spor siteleri , bahis iddaa oynayanlar için maçları takip edecekleri birbirinden geniş yayın akışına sahip siteleri kullanarak izlemek istediğiniz bir çok maçı canlı olarak izleyebilirsiniz.

canlı olarak futbol izleme siteleri ni makalemde bulabilirsiniz.

MyP2P
online maç

 myp2p.cm sitesi sayesinde amerikan futbolu'ndan tenis e kadar her türlü spor müsabakalarını canlı ve ücretsiz izleyebilirsiniz.Özellikle canlı futbol maçlarını canlı olarak izlemek için oldukça geniş bir yayın kaynağı olan myp2p sitesi başarılı bir spor sitesidir.

Sport Lemon
canlı futbol 
sport lemon canlı ve şifresiz online olarak ücretsiz futbol maçları izleyebileceginiz bunun yanı sıra diğer spor branşlarını da kapsayan başarılı bir site.


Atdhe1
atdhe.net

atdhe.net sitesi de aynı şekilde canlı futbol ve diğer spor karşılaşmalarını online ve ücretsiz şekilde izleyebileceğiniz bir site.


Lshunter
streamhunter
 lshunter sitesi online futbol maçları izleyebileceginiz bir diğer site, ayrıca sopcast destekli yayınları da bulunmakta.lshunter yazdığınız zaman streamhunter e direk olarak yönlendirilecekseniz.


 Nkora
nkora


http://www.nkora.com siteside tıpkı lshunter atdhe.net siteleri gibi canlı futbol ve diğer spor maçlarını tenis basketbol  gibi, ücretsiz şekilde yayınlayan güzel bir site


Veetle


veetle Veetle kullanıcılarının yayınladıgı spor yayınlarını veetle sitesinden izleyebilirsiniz,yayınları izleyebilmek için veetle eklentisini kurmalısınız. 

5 yorum:

  1. çok güzel siteler sağolun

    YanıtlaSil
  2. rica ederim , takipte kalmanız dileğiyle ..

    YanıtlaSil
  3. İnternet ortamında maç izleme keyfini sizlerde {http://ligtvmaclarizle.blogspot.com} ligtv canlı yaşayın.

    YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Translate